Премијер лига БиХ (М) 17 децембра, 2022 - 12:01 pm
Спортска дворана "Брегови"

Детаљи

Датум Time League Season Full Time
17 децембра, 2022 12:01 pm Премијер лига БиХ (М) 2022 40'

Venue

Спортска дворана "Брегови"

Results

TeamOTT
Леотар8181
Младост6969

Леотар

Место PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 7300000000000000000

Младост

Место PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000