Премијер лига БиХ (М) 30 октобра, 2022 - 7:00 pm
Спортска дворана "Брегови"

Детаљи

Датум Time League Season Full Time
30 октобра, 2022 7:00 pm Премијер лига БиХ (М) 2022 40'

Venue

Спортска дворана "Брегови"

Results

TeamOTT
Леотар7373
Славија8080

Леотар

Место PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 7300000000000000000

Славија

Место PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 8000000000000000000