Премијер лига БиХ (М) 4 децембра, 2022 - 11:54 am
Спортска дворана "Брегови"

Детаљи

Датум Time League Season Full Time
4 децембра, 2022 11:54 am Премијер лига БиХ (М) 2022 40'

Venue

Спортска дворана "Брегови"

Results

TeamOTT
Леотар8282
Спарс7373

Леотар

Место PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 7300000000000000000

Спарс

Место PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000