Премијер лига БиХ (М) 21 јануара, 2023 - 7:00 pm
Спортска дворана "Брегови"

Детаљи

Датум Time League Season Full Time
21 јануара, 2023 7:00 pm Премијер лига БиХ (М) 2022 40'

Venue

Спортска дворана "Брегови"

Results

TeamT
Славија88
Леотар83

Славија

Место PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000

Леотар

Место PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000