Премијер лига БиХ (М) 30 децембра, 2022 - 12:21 pm
Спортска дворана "Брегови"

Детаљи

Датум Time League Season Full Time
30 децембра, 2022 12:21 pm Премијер лига БиХ (М) 2022 0'

Venue

Спортска дворана "Брегови"

Results

TeamT
Леотар95
Слобода87

Леотар

Место PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000

Слобода

Место PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000